E-book o Agile

Zwiększ efektywność i zadowolenie swojego zespołu! Sprawdź, jak poradzić sobie z kwestiami zespołowymi i technicznymi.

Wprowadź zmiany w swoim zespole i ciesz się sukcesami!

Nowa wiedza

Poznaj elementy pracy zgodnej z filozofią Agile od planowania aż po proces wytwórczy.

Zbiór doświadczeń

AgileHints jest owocem pracy 8 osób od lat zgłębiających metody zwinne (𝗽𝗼𝗻𝗮𝗱 𝟮𝟬𝘁𝘆𝘀 𝗱𝗻𝗶 𝗽𝗿𝗮𝗰𝘆 𝘇 𝘇𝗲𝘀𝗽𝗼ł𝗮𝗺𝗶 𝘇𝘄𝗶𝗻𝗻𝘆𝗺𝗶). Skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia!

Szybkie podpowiedzi

Nie czekaj! Zawarte w e-booku wskazówki możesz wprowadzić w swoim zespole już dziś.

Materiał na czasie

AgileHints to zbiór najnowszych trendów w świecie zwinnym. Znajdziesz tam wiele odnośników zewnętrznych, pogłębiających opisywane zagadnienia.

Dawid Lewandowicz

20lat doświadczenia

Dawid Lewandowicz praktyk z wieloletnim doświadczeniem: 20 lat pracy w branży IT, 10 lat pracy w środowisku zwinnym. Współpracował z wieloma firmami. Pracował jako analityk biznesowy i systemowy, kierownik projektu, właściciel biznesowy systemu, Scrum Master i Agile Coach. Aktualnie jest konsultantem Agile. W pracy zwinnej ceni przede wszystkim twarde aspekty m.in. proces wytwórczy.


Wiedza

Wszystko o Scrum i Kanban Methods.

Doświadczenie

Lata pracy metodami tradycyjnymi i zwinnymi.

Dostępność

Możliwość korzystania z wiedzy popartej doświadczeniem.

Współautorzy

Książkę razem ze mną napisało siedem osób, które są jej współautorami. To specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dzielą się z Wami wiedzą i doświadczeniem:


7

współautorów

praktyków z wiedzą i doświadczeniem w pracy metodami zwinnymi.

20 000

dni pracy

z zespołami zwinnymi.

25

firm

w których pracowaliśmy Agile.

Chcesz pracować bardziej efektywnie przy większym zadowoleniu?

Efektywność jest kluczowa

Praktyczne wskazówki bazujące w 100% na doświadczeniu i wiedzy autorów e-booka. Wykorzystaj zawarte w e-booku hinty i podnieś wydajność swoją i swojego zespołu deweloperskiego.

Motywacja i zadowolenie pracowników

Zadowolony pracownik z energią wykonuje obowiązki i zawsze daje z siebie 100%. Sprawdź, jak motywować swój zespół. Wykorzystaj zawarte w e-booku wskazówki i przekonaj się, jak można czerpać satysfakcję z codziennej pracy.

Co napisali Czytelnicy?

Przeczytaj recenzje!

Marcin Wirkus, agile.info.pl

Książka wydana jako e-book i faktycznie w tej formie sprawdza się idealnie. Dużo w niej  odnośników do zewnętrznych artykułów, „przeskoków” z jednego miejsca w drugie.

Więcej

Product Vision, linkedIn.com

Polecamy e-book AgileHints…, który jest owocem pracy 8 osób od lat zgłębiających metody zwinne…Dużo praktycznych przykładów i mięska – o zwinności, scrumie, kanbanie i procesie wytwarzania oprogramowania.

Więcej

Michał Sobkowiak, Scrum Master

Ciekawe tematy opisane w przejrzysty sposób, bazując na doświadczeniach Dawida i współautorów, pozwalają poszerzyć perspektywę i inspirują do działania.

Więcej

Małgorzata Zelek, agilepolska.pl

Podczas czytania mamy wrażenie rozmowy z innym Scrum Masterem, który dzieli się swoimi doświadczeniami. Taka konfrontacja jest świetną inspiracją, dodatkowo wzbogaconą o linki do interesujących i wartościowych źródeł.

Więcej

Anita Warkiewicz, unconf

…mogłam sobie odświeżyć swoją wiedzę i uzupełnić mapę stosowanych technik o kolejne. Lektura “AgileHints” zdecydowanie przyniosła mi wartość i to dużo większą niż się spodziewałam na początku. Krótko mówiąc – polecam. Szczególnie moim koleżankom i kolegom managerom, którym wydaje się, że wszystko już wiedzą 😉.

Więcej

Aga, Ala, Jacek – agile4u

…Silną stroną AgileHints jest dla mnie bezpośredniość tej pozycji…Można ją czytać w dowolny sposób, od deski do deski czy na wyrywki, w zależności od tematu…(e-book) odpowiadający na potrzeby osób, które poszukują sprawdzonych pomysłów na wsparcie w wielu sytuacjach pojawiających się podczas pracy zwinnej zarówno w aspektach technicznych, jak i biznesowych…

Więcej

Ryszard Koszczyński, Agile Coach

Moim zdaniem publikacja jest zbudowana na fundamencie zdrowego rozsądku i pragmatyzmie, czyli najważniejszych składnikach Agile. Niewątpliwym atutem książki 👍 są miary jakie może wykorzystać PO do mierzenia swojej efektywności (rzadkość w publikacjach o tej tematyce)

Więcej

Monika Potiopa, Strefa PMI (11/2020)

Warte podkreślenia jest, że Agile Hints zostało wydane w tym roku – zawiera więc najświeższe informacje, co jest niezwykle istotne w stale rozwijającym się i zmieniającym się świecie IT…Dla średniozaawansowanych i zaawansowanych entuzjastów Agile – miód na uszy!

Więcej

Wybierz wariant dla siebie

Pobierz darmową próbkę!

Podaj Twój adres e-mail - wyślę do Ciebie darmowy, próbny rozdział (również audio)

    Partnerzy
    Znajdź nas
    Linkedin
    Bezpieczeństwo zapewniają