Zwinny e-book

100 hintów, jak poprawić efektywność i zadowolenie w zespole deweloperskim i wśród osób bezpośrednio z nimi współpracujących. Poprowadzimy Cię od kontraktu w zespole po aspekty procesu wytwórczego oprogramowania.

DARMOWA PRÓBKAKUP

E-book o Agile

Zwiększ efektywność i zadowolenie swojego zespołu! Sprawdź, jak poradzić sobie z kwestiami zespołowymi i technicznymi.

Wprowadź zmiany w swoim zespole i ciesz się sukcesami!

Nowa wiedza

Poznaj elementy pracy zgodnej z filozofią Agile od planowania aż po proces wytwórczy.

Zbiór doświadczeń

AgileHints jest owocem pracy 8 osób od lat zgłębiających metody zwinne (𝗽𝗼𝗻𝗮𝗱 𝟮𝟬𝘁𝘆𝘀 𝗱𝗻𝗶 𝗽𝗿𝗮𝗰𝘆 𝘇 𝘇𝗲𝘀𝗽𝗼ł𝗮𝗺𝗶 𝘇𝘄𝗶𝗻𝗻𝘆𝗺𝗶). Skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia!

Szybkie podpowiedzi

Nie czekaj! Zawarte w e-booku wskazówki możesz wprowadzić w swoim zespole już dziś.

Materiał na czasie

AgileHints to zbiór najnowszych trendów w świecie zwinnym. Znajdziesz tam wiele odnośników zewnętrznych, pogłębiających opisywane zagadnienia.

Dawid Lewandowicz

20lat doświadczenia

Dawid Lewandowicz praktyk z wieloletnim doświadczeniem: 20 lat pracy w branży IT, 10 lat pracy w środowisku zwinnym. Współpracował z wieloma firmami. Pracował jako analityk biznesowy i systemowy, kierownik projektu, właściciel biznesowy systemu, Scrum Master i Agile Coach. Aktualnie jest konsultantem Agile. W pracy zwinnej ceni przede wszystkim twarde aspekty m.in. proces wytwórczy.


Wiedza

Wszystko o Scrum i Kanban Methods.

Doświadczenie

Lata pracy metodami tradycyjnymi i zwinnymi.

Dostępność

Możliwość korzystania z wiedzy popartej doświadczeniem.

Współautorzy

Książkę razem ze mną napisało siedem osób, które są jej współautorami. To specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dzielą się z Wami wiedzą i doświadczeniem:


7

współautorów

praktyków z wiedzą i doświadczeniem w pracy metodami zwinnymi.

20 000

dni pracy

z zespołami zwinnymi.

25

firm

w których pracowaliśmy Agile.

Chcesz pracować bardziej efektywnie przy większym zadowoleniu?

Efektywność jest kluczowa

Praktyczne wskazówki bazujące w 100% na doświadczeniu i wiedzy autorów e-booka. Wykorzystaj zawarte w e-booku hinty i podnieś wydajność swoją i swojego zespołu deweloperskiego.

Motywacja i zadowolenie pracowników

Zadowolony pracownik z energią wykonuje obowiązki i zawsze daje z siebie 100%. Sprawdź, jak motywować swój zespół. Wykorzystaj zawarte w e-booku wskazówki i przekonaj się, jak można czerpać satysfakcję z codziennej pracy.

Społeczność praktyków

Dzięki dostępowi do kanału na Slack, będziesz mieć możliwość zdobycia nowej wiedzy i wymieniania się doświadczeniami. Wśród czytelników AgileHints spotkasz praktyków takich jak Ty!

Newsletter

Kupując książkę, stajesz się częścią społeczności Czytelników otrzymującej regularne newslettery z dodatkowymi narzędziami i interesującymi linkami do źródeł zewnętrznych

Wybierz wariant dla siebie

Pobierz darmową próbkę!

Podaj Twój adres email - wyślę do Ciebie darmowy, próbny rozdział